Kinetik Diagnostik Hakkımızda

Kinetik Bilişim Diagnostik A.Ş.

20 yıla yakın tecrübeli ekibi ile 2020 yılında Biyokimya reaktifleri ISE ve WASH Solüsyonları geliştirmek amacı kurulan Kinetik Diagnostik;
Sektörde ISE Reaktifleri , Wash Solüsyonları Üretim ve Satışı ile başladı.
Ancak başka bir firma ile ortaklık yapılarından dolayı 2 yıl boyunca sadece ISE , Wash ve BULK biyokimya reaktifleri satışı yaptı.

20 yıllık tecrübe ve KinetikERP sisteminin kullanılması ile, Kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.
Kinetik Diagnostik; 12 yıllık bir Biyokimya Reaktifleri Üretim-Satışı tecrübesi ile işe başlamıştır.
Kinetik Diagnostik; Yıllar sonra bile size aynı ürünü aynı kalitede sunmayı garanti eder.

Kinetik Diagnostik; Arge çalışmalarını sahaya yansıtmadan, Kendi laboratuvarında tamamlayıp, Pilot bölge uygulaması ile 6 ay süreli saha çalışmalarından ve dönüşlerinden sonra ürünlerini tüm müşterilerine sunmayı garanti eder.

Kinetik Diagnostik; Bilgili , Tecrübeli , Hızlı çözüm ve gerektiğinde yerinde müdahale imkanlarıyla sizi sahada yanlız bırakmamayı garanti eder.
Kinetik Diagnostik; Sadece Biyokimya değil Laboratuvarda kullanılan diğer cihazlar içinde arge çalışmaları yürütmektedir.

Ürün Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Profesyonel hizmetlerimizle siz de ayrıcalıklı olun !

Aplikasyon

Ürünlerimin aplikasyonları uzman ekibimiz tarafından ilk kurulumda yapıldıktan sonra, herhangi bir değişiklik gerktirmeden kullanım süresince sadece kontrol kalibratör değerleri değiştirilmek şartı ile sabittir. Sahasında uzman ve bölgelerde yerleşik yaşayan ekibimiz ile sorunlarınuza hızlı çözüm sunmak için çalışıyoruz.

Aplikasyondan sonra Kontrol kalibratör değerleri için ek bir uğraşa gerek kalmadan ERP sistemimize entegre çalışan Web sayfamız üzerinden prospektüsünü indirip hızlı ve kolay bir çözüm sunuyoruz.

Aplikasyon Föylerini İndirebilirsiniz

Eğitim & Kurulum

Sahasında uzman ekimiz; iş yoğunluğundan yetişemediğiniz yerlerde sizlere kurulum desteğide vermektedir. (Yeni ihalede cihazlarınızı kurmakta yoğun olduğunuzda kurulum ve eğitim görevlerinide yerine getimektedir )

Yeni işe aldığınız personellerinizi eğitmek için Distribitör firma yoğunluğundan kaçmak için Merkez laboratuvarımızda eğitime gönderebilirsiniz.

Sahasında Uzman ve Belge yeterliliğine sahip ekibimiz tarafından Eğitim verilen Cihazlar;

  • BECKMAN COULTER AU SERISI
  • BECKMAN COULTER DXC-AU SERISI
  • BECKMAN COULTER DXI - ACCESS Cihazları
  • BECKMAN COULTER DXC/LX
  • ABBOTT ACRHITECHT SERISI
  • MINDRAY BS SERISI

 

Sertifikalarımız Belgelerimiz

Profesyonel hizmetlerimizle siz de ayrıcalıklı olun !

 

Kalite Politikamız